Tátové na tahu - Herecké obsazení

Herecké obsazení seriálu Tátové na tahu

Štěpán Benoni (Jakub Beran)

Štěpán Benoni (Jakub Beran)

Datum narození: 23.8.1984
Znamení: Panna

Charakteritika postavy Jakuba Berana: Jakub je sexy třicátník, bývalý špičkový hokejista. Kvůli nezodpovědnému chování na vrcholu jeho kariéry se mu zhroutil svět – ze Sparty byl vyhozen, a kvůli nevěře, kterou marně popíral, ho opustila i jeho manželka Nikola.

Štěpán Benoni je český filmový, televizní a divadelní herec a dabér. Narodil se v Praze a již v dětství hrál v řadě inscenací Národního divadla. Nejprve studoval střední knihkupeckou školu, poté přestoupil na Hudebně dramatický obor Pražské konzervatoře. Během studia hostoval např. v Divadle na Vinohradech, v libereckém Divadle F.X.Šaldy, nebo v Národním divadle... více o herci Štěpánu Benonim.


Karel Dobrý (Lubor Knopp)

Karel Dobrý (Lubor Knopp)

Datum narození: 2.5.1969
Znamení: Býk

Charakteritika postavy Lubora Knoppa: Lubor je šarmantní chlap ze staré školy, který ženám pomáhá do kabátu. Navenek drsňák, uvnitř dobrák. Pro rodinu a kamarády by skočil pod vlak, což by pro něj bylo možná jednodušší než jim říct, jak je má rád.

Karel Dobrý je český divadelní, filmový a televizní herec, který natáčí i pro zahraniční produkce. Stálé angažmá měl v Divadelním spolku Kašpar (1991–1993) a v Divadle Na zábradlí (1993–2002), poté pohostinsky účinkoval na různých scénách. Po ročním hostování se začátkem roku 2014 stal členem činoherního souboru pražského Národního divadla. Za dvojroli v inscenaci Církev byl nominován na Cenu Alfréda Radoka za nejlepší mužský herecký výkon roku 2012... více o herci Karlu Dobrém.


Saša Rašilov (Marek Moravec)

Saša Rašilov (Marek Moravec)

Datum narození: 26.7.1972
Znamení: Lev

Charakteritika postavy Marka Moravce: Přátelský, inteligentní a hravý muž, který dlouhá léta úspěšně působil ve sféře marketingu a reklamy a který o sobě vůbec netuší, že je navíc velmi pohledný.

Saša Rašilov je český herec. Pochází z umělecké rodiny, jeho mladší bratr Václav Rašilov je také herec. Jejich otcem byl kameraman Saša Rašilov a dědou herec Saša Rašilov starší (vl. jm. Wenzel Rasch)... více o herci Alexandru Rašilovovi.


Petr Vaněk (Kamil Adámek)

Petr Vaněk (Kamil Adámek)

Datum narození: 8.5.1979
Znamení: Býk

Charakteritika postavy Kamila Adámka: Kamil je vtipný, empatický, loajální. Každý ho má rád, stejně jako koláče, které peče.

Petr Vaněk je český divadelní, filmový a seriálový herec a moderátor různých akcí. Je obsazován ve filmu převážně do rolí židovských představitelů. Jelikož ovládá angličtinu, je obsazován v koprodukčních a cizojazyčných filmech. Absolvoval DAMU v oboru herectví alternativního a loutkového divadla. V roce 2004 účinkoval ve znělce Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary... více o herci Petru Vaňkovi.


Zdroj a foto www.iprima.cz